Home / Wykłady bardzo motywujące

Nasze wykłady inspirująco-motywacyjne to niezwykła możliwość wysłuchania historii o prawdziwym życiu. Opowiemy o tym co w nim ważne, piękne, trudne, zaskakujące. To opowieść o drzemiącej w każdym sile sprawczej, którą wystarczy tylko uruchomić, aby osiągnąć wielkie cele. Nikt jednak nie może zrobić tego za kogoś, ale my podpowiemy jak zainicjować ten proces i rozpocząć najlepszą przygodę życia.

Na przykładzie naszej rodzinnej wyprawy dookoła świata pokażemy, że realizacja nawet najbardziej skomplikowanych zadań jest możliwa pod pewnymi warunkami. Wyprawę naszego życia planowaliśmy przez 2 lata. Jako zwykli ludzie dokonaliśmy niezwykłych osiągnięć, dzięki systematycznej pracy i perfekcyjnej organizacji. Pamiętajmy, że obydwa wymienione elementy składają się na sukces każdej firmy w Polsce.

Podczas rocznego podróżowania po świecie pokonaliśmy 114 tys. kilometrów z dwójką małych dzieci. Nie korzystaliśmy z hoteli. Spaliśmy w namiotach i u ludzi w domach na 4 kontynentach świata. Przemieszczaliśmy się autostopem i chiken busami. Zainteresowaliśmy współpracą z nami ponad 20 dużych firm (SONY, BEKO, JVC, MARWIT, APATOR, BELLA itd.) i firm medialnych (TVN, Polsat, TVP PR. 1, 2 i 3, Polskie Radio PR. 1, 3 i 4, Gazeta Wyborcza, Newsweek, Claudia, Poradnik Domowy, Świat Kobiet itp.).


Odpowiemy na pytania, które stawia sobie wielu ludzi: Czy niemożliwe jest możliwe? Jak zaplanować niemożliwe? Jak weryfikować postęp w realizacji założonych planów? Czy marzenia w dorosłym życiu mają sens? Co Ciebie kręci (oprócz tv)? Jakie czynniki motywacyjne naładują Twoje akumulatory? Jak wydobyć odwagę, którą masz w sobie? Dlaczego wartościowa firma jest gwarantem Twojego osobistego sukcesu?

Wykład inspirująco-motywacyjnyWykłady bardzo motywujące

Wykłady bardzo motywujące

Łopacińskich Świat | Copyright © 2016 www.bestdesign.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.