Festiwal podróżniczy Extreme Travel Festival

Extreme Travel Festival 2016 był pierwszym tak dużym spotkaniem mieszkańców Torunia z ludźmi, którzy z podróży uczynili sens życia. 3 i 4 kwietnia 2016 roku do naszego miasta przyjechało 29 podróżników, którzy przedstawili 24 historie swoich przeżyć i doświadczeń w podróżach, na wszystkich kontynentach świata.

POZNAJ EDYCJĘ 2016 - WYBIERZ LINK Z MENU

festival

Gratulujemy zwycięzcom!

Grand Prix festiwalu 2016 zdobył Władek Labuda za swoją 3 letnią wyprawę dookoła świata. To była najdłuższa wyprawa festiwalu. Serca toruńskiej publiczności podbił Tomek Jakimiuk, który opowiadając w sobotę o jachtostopie i autostopie zdobył Nagrodę Publiczności. Publiczność wybrała też autora najlepszej fotografii festiwalu, którym został Tony Kososki. Dziękujemy wszystkim 23 prelegentom, którzy zechcieli opowiedzieć w mieście Kopernika o swoich marzeniach. Toruń był przez 2 dni polską stolicą podróży.

Panele dyskusyjne

Na koniec każdego dnia wszyscy uczestnicy odpowiadali na pytania widowni. Dlaczego wybrali namiot, zamiast hotelu i rower, zamiast terenowego samochodu z klimatyzacją?

Pełna widownia

Mimo niewielkiej reklamy i niskich kosztów promocyjnych w sobotę odwiedziło nas 240 osób. Drugiego dnia, w niedzielę do MCSM przyszło prawie 400 mieszkańców Torunia. Dziękujemy za zainteresowanie i wiele pozytywnych ocen festiwalu. To spotkanie było dla Was.

Łopacińskich Świat | Copyright © 2016 www.bestdesign.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.