Już 24 i 25 listopada w Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży przy ulicy Władysława Łokietka 3 mieszkańcy Torunia po raz trzeci wysłuchają pasjonujących historii o miłości do podróży po najdalszych zakątkach świata.

Wstęp wolny dla wszystkich

SPOTYKAMY SIĘ W MCSM

W tym roku widzimy się w Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu przy ul. Władysława Łokietka 3

BOISZ SIĘ KANIBALI...? Oni nie...

Jak macie ochotę na opowieść o najbardziej oddalonych od cywilizacji zakątkach Indonezji i o ludziach, którzy tam żyją i chcecie posłuchać o białych kanibalach, którzy pomimo zaprzestania pewnych zwyczajów nadal pozostają niezwykle groźni, to zapraszamy na wykład DOS GRINGOS, czyli Alicji Kubiak i Jana Kurzeli.

3 TYGODNIE PO ZAKOŃCZENIU WYPRAWY DOOKOŁA ŚWIATA

Przed momentem wrócili z rocznej podróży dookoła świata. Skąd my organizatorzy to znamy... :)

Ada i Mikołaj Andrzejewscy na festiwalu opowiedzą jak można w rok odwiedzić 25 krajów w Ameryce Południowej, Północnej, Azji, Australii i Europie.

POZNAJ INNYCH PODRÓŻNIKÓW EXTREME TRAVEL

OMAN TO JEDYNY KRAJ NA "O"

Autorka fanpage’a „Oman - jedyny kraj na O” i specjalistka od tego regionu.

Ania Polakowska zaprasza do wysłuchania opowieści o Omanie, kraju słynącym z niespotykanej przyrody i ciekawej kultury, a jednak wciąż rzadko odwiedzanym przez turystów.

Według niej Oman jest miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli podróżując szukasz przygód - znajdziesz je w głębokich jaskiniach i na wysokich klifach oraz słonecznych szczytach gór.

2 LATA AUTOSTOPEM PRZEZ AFRYKĘ

Sama o sobie mówi że: „Nie jestem nikim nadzwyczajnym. Zwykła dziewczyna z małej miejscowosci na podkarpaciu, którą nosi po świecie”. Lubi podróżować samotnie, szczególnie autostopem, w samolot wsiada tylko kiedy jest do tego zmuszona.

Monika Masaj - niedawno wróciła z 2 letniej wyprawy przez Afrykę a już szykuje się do kolejnego wyjazdu. Projekt "2 lata autostopem przez Afrykę" to ponad 40000 km samotnej podróży przez 22 kraje Afryki.

ZOBACZ FILM O OMANIE

FESTIWALOWA GRAFIKA

Już po raz III Marcin Treichel narysował nam festiwalową grafikę podróżniczą!

ZIMOWI ZDOBYWCY ŁUKU KARPAT

Weronika Łukaszewska i Sławomir Sanocki, którzy jako pierwsi w historii dokonali zimowego przejścia Łuku Karpat. Po 38 latach od pierwszego przejścia Karpat latem, Weronika i Sławek pokonali 2200 kilometrów w ciągu 3 miesięcy ZIMĄ!!!!!!. Swoją wyprawę rozpoczęli 21 grudnia 2017 w Bratysławie i po 89 dniach zakończyli 19 marca 2018 nad Dunajem w Orszowej, na granicy rumuńsko-serbskiej. Przez 3 miesiące zmagali się z nieprzewidywalną górską pogodą: deszczem, śnieżycami, zamieciami, tęgim mrozem, odwilżą i wichurami.

PIERWSI ZAGRANICZNI PODRÓŻNICY NA EXTREME TRAVEL FESTIVAL

Pierwsi zagraniczni prelegenci na Extreme Travel Festival to Алексей I Маша To pochodzącą z Rosji para, która ostatnie 7 miesięcy mieszka w Polsce, w małym miasteczku Tczew. Lubią podróżować i co miesiąc gdzieś wyjeżdżają na weekend. Opowiedzą o Krymie, który odwiedzili latem 2016 roku spędzając tam około 3 miesięcy, poznając go z każdej strony.

AFTER PARTY W BROWARZE OLBRACHT

w sobotę o g. 20:00 zapraszamy całą publiczność na festiwalowy wieczór z podróżnikami-prelegentami w zaprzyjaźnionym klubie festiwalowym Jan Olbracht Browar Staromiejski

POZNAJ PROGRAM FESTIWALU I ZAPLANUJ SOBIE PODRÓŻNICZY WEEKEND

GRATULUJEMY ZWYCIĄZCOM

EMIL WIT

PRZEMEK WOŁOSZYK

RAFAŁ GRĄDZKI

MONIKA MASAJ

FIRMA KEEN JEST JUŻ PO RAZ TRZECI Z NAMI NA FESTIWALU

Łopacińskich Świat | Copyright © 2016 www.bestdesign.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.