Miejscem w którym odbywa się nasz festiwal to Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu przy ul. Łokietka Nr 3.

Grupa Apator tworzy nowoczesne urządzenia oraz systemy pomiarowo-odczytowe dla wszystkich rodzajów mediów oraz rozwiązania z obszaru automatyki i rozdziału energii. Firma od lat wspiera wartościowe inicjatywy z dziedziny nauki, kultury, sztuki, sportu i turystyki.

Apator był w rocznej podróży z organizatorami festiwalu.

Arriva RP Sp. z o.o. to pierwszy prywatny pasażerski przewoźnik kolejowy w Polsce, świadczący usługi na masową skalę. Wieloletnie doświadczenie Arriva w transporcie publicznym na rynkach europejskich zaowocowało w wdrożeniem przewozów pasażerskich obejmujących linie spalinowe w województwie kujawsko-pomorskim.

Arriva była w rocznej podróży z organizatorami festiwalu.

To buty których organizatorzy festiwalu używali przez 393 dni wyprawy dookoła świata, czyli gwarancja niekwestionowana!!!

Misja Keen zawsze była jasno określona: zapewnienie najwyższej jakości produktów w zgodzie z środowiskiem naturalnym oraz odpowiedzialnością za nie.

Biuro turystyczne Copernicana to zespół nietuzinkowych ludzi którzy zabiorą Cię w wspaniałą podróż po Toruniu. Działają od 2007 roku. Ciekawi świata poznali różne sposoby jego odbiorioru. Nawet te nie konwencjonalne. Z Copernicaną zwiedzisz Toruń u boku samego Mikołaja Kopernika. Możesz w grze zespołowej schwytać szpiega i dowiedzieć się jak żyło się tu w średniowieczu. Zabawa przednia. Polecamy.

Toruński Dziennik 'Nowości' towarzyszył nam przez całą podróż dookoła świata. Dzięki regularne zamieszczanym relacja mogliście dowiedzieć się gdzie akurat jesteśmy i co nas spotkało i czy w ogóle jeszcze żyjemy.

"Moje Miasto Moje Radio!" to hasło Radia GRA. I tak właśnie jest! Jest zawsze gdzie dobra impreza i weseli ludzie i nasza podróż, bo właśnie w Radio GRA opowiedzieliśmy pierwszy raz o wyprawie.

Polskie Radio PIK rozpoczęło swoją misję w eterze w Toruniu w 1935 roku. To tutaj co niedziela o godzinie. 12.00 opowiadamy o naszej wyprawie dookoła świata.

Wybierasz się w podróż z dzieckiem? Koniecznie odwiedź najpierw projekt Kids Travel, który powstał z inicjatywy dobrych znajomych: mamy – podróżnik i taty – filmowca.

Łopacińskich Świat | Copyright © 2016 www.bestdesign.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.