II FAMILY TRAVEL FESTIVAL SZCZECIN 9-10.06.2018

Druga edycja spotkania mieszkańców Szczecina z podróżami odbędzie się już 9 i 10 czerwca. Tym razem Family Travel Festival czeka na miłośników podróży w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Wśród gości będą podróżujące rodziny, grupy przyjaciół, dzieci i samotni zdobywcy najdalszych zakątków naszego globu. POZNAJ PRELEGENTÓW

Organizatorem festiwalu jest, podobnie jak rok temu, Rodzina Łopacińskich.

Po rocznej wyprawie z dziećmi dookoła świata, przez 42 kraje, chce innym przybliżyć świat i poprzez festiwalowe spotkania w Toruniu i Szczecinie zachęcić do rodzinnego poznawania nieznanego.

POZNAJ TEGOROCZNYCH PRELEGENTÓW

Dziecko zmienia sposób podróżowania rodziców a niektórzy twierdzą nawet, że na gorsze! Współautorka bloga www.nakoniecmapy.com Agnieszka Sztandera opowie o tym jak przeżyć wyjazd z dzieckiem, a także o ostatniej podzielonej stolicy na świecie, niebieskich krowach i łataniu dętek rowerowych żelazkiem.

Jak macie ochotę na opowieść o najbardziej oddalonych od cywilizacji zakątkach Indonezji i o ludziach, którzy tam żyją i chcecie posłuchać o białych kanibalach, którzy pomimo zaprzestania pewnych zwyczajów nadal pozostają niezwykle groźni, to zapraszamy na wykład. To zapraszamy na spotkanie Alicją Kubiak i Janem Kurzela, którzy od 16 lat jeżdżą razem po świecie.

Trzej rowerzyści opowiedzą o trawersie błękitnego morza Syberii. O tym jak Batiuszka Bajkał dzielił się z nimi lodem, smagał wiatrem, zasypywał śniegiem. O ludziach o gorących sercach i o surowej przyrodzie Syberii. Piotr Dul i Bodek Macal oraz Leszek Pachulski z Sopotu - przejechali, na przełomie lutego i marca tego roku zamarznięte jezioro Bajkał.

JESTEŚMY CZĘŚCIĄ SZCZECIŃSKICH DNI MORZA 2018

Łopacińskich Świat | Copyright © 2016 www.bestdesign.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.