Fundacja Łopacińskich Świat

Jesteśmy zwykłą polską rodziną, która przeżyła rok w podróży dookoła świata bez hoteli, telefonu komórkowego i gier komputerowych poszukując tego, co w życiu najważniejsze - miłości i szacunku do drugiego człowieka. Nasze dzieci zrozumiały, że są miejsca na świecie, w których brakuje jedzenia, wody i bezpieczeństwa a o szkole inne dzieci mogą tylko pomarzyć.

Założona przez nas Fundacja Łopacińskich Świat ma na celu propagowanie wartości rodzinnych, wspólnego z dziećmi poznawania świata i pomoc w odnalezieniu prawdziwych priorytetów w życiu.

czytaj więcej o nas

Wkrótce rusza w Szczecinie nasz Family Travel Festival

To pierwsze tak duże spotkanie podróżników w Szczecinie. 4-7 sierpnia, podczas TSR wysłuchamy kilkudziesięciu wykładów podróżników i oglądniemy setki zdjęć i filmów z najdalszych zakątków świata. Poznaj szczegóły festiwalu

Kup I część naszej książki "Zabrałam brata dookoła świata - Ameryka Łacińska"

Opowiadamy w niej o przygodach w pierwszych 11 państwach z Europy i Ameryki Łacińskiej. Będzie więc o Gwatemali, Belize, Hondurasie, Kostaryce, Salwadorze, Panamie, Meksyku, Kolumbii, Ekwadorze oraz socjalistycznej Kubie i Nikaragui.

Czytaj więcej

Co u nas nowego?

  • W maju ruszyła sprzedaż naszej pierwszej książki o przygodach w podróży pt. "Zabrałam brata dookoła Świata - Ameryka Łacińska"

  • 4-7 sierpnia organizujemy w Szczecinie I edycję Family Travel Festival.
  • 1 i 2 kwietnia zorganizowaliśmy w Toruniu II edycję Extreme Travel Festival.
  • ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ    Jesteśmy zwykłą polską rodziną, która przeżyła rok w podróży dookoła świata poszukując tego, co w życiu najważniejsze-miłości i szacunku do drugiego człowieka

    Przejechaliśmy z dziećmi dookoła świata teraz motywujemy ciebie do działania spełnij swoje marzenia

    Łopacińskich Świat | Copyright © 2016 www.bestdesign.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.